VISATRAVEL

VISATRAVEL

0%

Поки песимісти продовжують скаржитися на закриті кордони, справжні мандрівники шукають можливості для нових пригод і відкриттів. Для подорожей зараз відкрито не так уже й мало країн, залишається тільки вибрати ту, яка по кишені і перевагам. З цього приводу ми вирішили зібрати воєдино цікаві статті, які надихнуть тебе на подорожі у відкриті країни. Читай, плануй і не сумуй!

За нашими спостереженнями в списку «зелених» вже досить довгий час стабільно знаходяться ОАЕ, Мальдіви, Єгипет, Танзанія (Занзібар), Домінікана, а тепер до них додалася ще й Шрі-Ланка. Насправді, не такий вже це і скромний вибір!

Туреччина

Умови в’їзду: для в’їзду потрібна довідка про негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Також важливо врахувати, що зараз Туреччина знаходиться в «червоній» зоні, а значить по поверненню в Україну потрібно буде здати тест на COVID-19 або пройти 2-тижневу самоізоляцію.

ОАЕ

Умови в’їзду: відзначимо відразу, для туристів зараз відкриті тільки два міста ОАЕ – Дубай і Абу-Дабі. Перед вильотом туристам потрібно заповнити спеціальну форму, яка інформує про стан здоров’я (бланк надається авіакомпанією) і оформити міжнародну медстраховку, що підтверджує витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19. При перетині кордону потрібно буде пред’явити роздруковану довідку (англійською мовою) про негативний результат ПЛР-тестування, зробленому не більше ніж за 96 годин до прибуття.

Також перед прибуттям в ОАЕ і проходженням прикордонного контролю потрібно завантажити додаток «COVID-19 DXB» і зареєструватися в ньому для можливого подальшого спілкування з органами охорони здоров’я ОАЕ.

Єгипет

Умови в’їзду: в грудні влада Єгипту трохи посилили правила в’їзду, в зв’язку з великою кількістю випадків з підробленими довідками. При в’їзді в Єгипет необхідно пред’являти негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до в’їзду і страховий поліс.

До сертифікатів ПЛР-тестів є ряд вимог, які повинні бути враховані. Сертифікат повинен обов’язково містити:

 • точну дату і час складання тесту особою;
 • бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою в державі походження документа, і повинен містити печатку лабораторії, підпис лікаря та / або QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному сайті лабораторії;
 • не повинен містити ніяких виправлень або поправок;
 • повинен містити інформацію про проведений вид тесту;
 • має бути обов’язково вказано, що особі було проведено тестування типу RT-PCR;
 • сертифікат повинен бути виданий англійською мовою;
 • повинен містити інформацію про особу, якій належить тест.

Не приймаються сертифікати заповнені від руки. В разі виникнення сумнівів у достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту після прильоту.

Танзанія (о. Занзібар)

Умови в’їзду: в’їзд відкритий, тест на COVID-19 не потрібен, але тобі знадобиться віза до Танзанії. Візу можна оформити прямо в аеропорту після прибуття або заздалегідь. Вартість – $50.

Мальдіви

Умови в’їзду: при в’їзді необхідно пред’явити негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до в’їзду.

Шрі Ланка

Умови в’їзду: з 26 грудня 2020 року, Шрі-Ланка відкрила в’їзд для окремих категорій іноземних туристів, в т.ч. громадян України.

Туристам потрібно надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до посадки на рейс. ПЛР-тестування можна зробити в одному з рекомендованих МОЗ України медичних центрів або вибрати одну з лабораторій-партнерів туроператорів, з якими є домовленість щодо знижених цін для туристів.

 • У сертифікаті про проведений ПЛР-тест повинно бути вказано ім’я та прізвище точно так, як в закордонному паспорті, латиницею. Негативний результат тесту повинен бути оформлений на бланку лабораторії з мокрою печаткою.
 • Другий ПЛР-тест всім туристам без винятку, включаючи дітей від 3-х років, потрібно зробити по прильоту на острів. Вартість тесту – 45 USD / чол.
 • Результат тесту буде готовий протягом 24-48 годин. До отримання результату тесту туристам не можна залишати територію готелю. Їжа і напої будуть надані персоналом готелю в номер за запитом.
 • Туристи з позитивним результатом будуть ізольовані в окремий карантинний готель зі збереженням заброньованого в рамках туру харчуванням. Також можна буде вільно користуватися інфраструктурою даного готелю. Медичні витрати будуть покриватися згідно оформленого страхового поліса.
 • Туристи з негативним результатом ПЛР-тесту відпочивають в своїх готелях згідно заброньованого туру. Гості повинні будуть залишатися в готелі протягом наступних семи днів і користуватися тільки інфраструктурою готелю, пляжем.
 • Екскурсії на острові можливі тільки після 5-ти днів перебування в країні і за наявності негативного ПЛР-тесту, який гості здають в день прильоту
 • Доступні екскурсії з п’ятого дня: Національний парк Яла, Пінавелла – слонячий розплідник, місто Галле і голландський порт.
 • Багатоденні екскурсії по острову можливі тільки після 14-денного перебування на острові.
 • Також для в’їзду в Шрі-Ланку громадянам України необхідно отримати візу. Вартість візи – $35 / чол.

Мексика

Умови в’їзду: в’їзд дозволений, ПЛР-тест на COVID-19 не потрібен.

Домініканська республіка

Умови в’їзду: в’їзд дозволений, ПЛР-тест на COVID-19 не потрібен.

РОЗПОВІСТИ ДРУЗЯМ

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *